توخالی سینما و تلویزیون بازیگران شهرزاد سری دوم شهرزاد

توخالی: سینما و تلویزیون بازیگران شهرزاد سری دوم شهرزاد بازیگران سینما علی نصیریان تلویزیون فیلمنامه شهرزاد 2 تلویزیون بازیگران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رأی کمیته انضباطی روز یکشنبه در خصوص سوپرجام اعلام می‌شود / حسن‌زاده

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: کلوب استقلال تا 48 ساعت آینده می‌تواند دفاعیات خود را ارسال کند، بعد از بررسی‌ از سوی کمیته انضباطی رأی روز یکشنبه اعلا

رأی کمیته انضباطی روز یکشنبه در خصوص سوپرجام اعلام می‌شود / حسن‌زاده

حسن زاده: رأی کمیته انضباطی روز یکشنبه در خصوص سوپرجام اعلام می شود

عبارات مهم : ارسال

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: کلوب استقلال تا 48 ساعت آینده می تواند دفاعیات خود را ارسال کند، بعد از بررسی از سوی کمیته انضباطی رأی روز یکشنبه اعلام خواهد شد.

به گزارش فارس، حسن زاده مدیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار سوپرجام لیگ و انصراف استقلال از این مسابقه اظهار داشت: ابتدا باید بگویم با توجه به قوانین کمیته انضباطی و بند 13 ماده 20 فردی از کمیته انضباطی تا وقت صادر شدن رأی حق صحبت کردن راجع به شرح پرونده انضباطی ندارد ولی با توجه به مهم بودن قضیه و اینکه خیلی از رسانه ها و مردم به دنبال این هستند تا در خصوص این ماجرا اطلاعاتی به دست بیاورند چند نکاتی را مطرح می کنم. مطمئناً اگر به جای استقلال و پرسپولیس یک تیم معمولی از سوپرجام انصراف می داد اینقدر بازتاب خبری نداشت.

وی در ادامه گفت: استقلال و پرسپولیس تیم های بزرگی هستند که هر لحظه حواشی خاص خود را دارند به همین علت با توجه به گزارش شرکت لیگ برتر که روز گذشته به دست من رسید در خصوص تخلف انصراف استقلال مطالبی را مطرح کرد. کمیته انضباطی هم امروز نامه حق دفاعیه استقلال را جهت این کلوب ارسال کرد تا 48 ساعت آینده کلوب استقلال موظف است نسبت به گزارش شرکت لیگ توضیحاتی را ارائه دهد. ما حتی با توجه به حساس بودن این قضیه اجازه دادیم تا روز شنبه هم یعنی طبق تاریخ مشخص شده است که قرار بود بازی برگزار شود استقلال می تواند گزارش خود را ارسال کند. بعد از ارسال نامه کلوب استقلال ما این پرونده را بررسی می کنیم.

رأی کمیته انضباطی روز یکشنبه در خصوص سوپرجام اعلام می‌شود / حسن‌زاده

حسن زاده در ادامه گفت: چه دفاعیه ارسال شود چه نشود ما این پرونده را بررسی می کنیم اینکه بازی 3 بر صفر می شود یا خیر توصیه ای است که باید با دقت بررسی شود به هر حال این یک مسابقه بزرگ که قرار است در یک شهری برگزار شود ممکن است در یک شهر کوچک صحبت هایی مبنی بر انصراف یک تیم باشد ولی اگر روز مسابقه تیمی بخواهد در مسابقه شرکت بکند داور می تواند وقت را کمی عوض کردن دهد تا بازی برگزار شود ولی با توجه به حساسیت بازی و اینکه این بازی در یک ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد مقدمات لازمی هم باید انجام شود جهت مثال از امکانات مورد نیاز جهت هواداران، حضور نیروهای انتظامی، اسپانسرهای مورد نیاز جهت این دیدار مهم باید بررسی شود تا یک بازی با آرامش برگزار شود ولی در واقع یک تیم سه، چهار روز قبل صحبت هایی مبنی بر حاضر نشدن در یک بازی را مطرح کرده که این اتفاقاً زیر شرکت لیگ یعنی انصراف، شاید بعضی ها معتقدند که حتماً باید وقت بازی بگذرد اگر تیمی شرکت نکند آن وقت در مورد تصمیم گیری شود. این وقت را به کلوب استقلال دادیم در واقع بعد از روز جمعه این پرونده را بررسی می کنیم. اجازه بدهید فردا که روز مسابقه است سپری شود و در خصوص این پرونده تصمیم گیری کنیم، ممکن است رأی صادر شود که پرسپولیس معترض شود در واقع الان کلوب پرسپولیس در این پرونده تأثیری ندارد، مخاطب، شرکت لیگ و کلوب استقلال هستند. در صورتی که رأی صادر شود و به ضرر پرسپولیس باشد ممکن است این کلوب اعتراض کند ولی در حال حاضر کلوب استقلال باید دفاعیات خود را ارسال کند.

رئیس کمیته انضباطی در آخر گفت: کلوب استقلال تا روز یکشنبه وقت دارد تا 48 ساعت آینده دفاعیات خود را ارسال کند مطمئناً رأی این دیدار تا روز یکشنبه اعلام خواهد شد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: کلوب استقلال تا 48 ساعت آینده می‌تواند دفاعیات خود را ارسال کند، بعد از بررسی‌ از سوی کمیته انضباطی رأی روز یکشنبه اعلا

واژه های کلیدی: ارسال | انصراف | پرونده | مسابقه | استقلال | پرسپولیس | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz