توخالی سینما و تلویزیون بازیگران شهرزاد سری دوم شهرزاد

توخالی: سینما و تلویزیون بازیگران شهرزاد سری دوم شهرزاد بازیگران سینما علی نصیریان تلویزیون فیلمنامه شهرزاد 2 تلویزیون بازیگران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی چه کسی می‌تواند نقش صالحی در پیشرفت علمی کشور عزیزمان ایران را انکار کند؟!

سفیر کشور عزیزمان ایران در مکزیک در یادداشتی با توجه به حواشی روز گذشته در مراسم راهپیمایی روز قدس و توهین به مدیر شرکت انرژی اتمی نوشت: مناسبت‌هایی مانند روز ق

چه کسی می‌تواند نقش صالحی در پیشرفت علمی کشور عزیزمان ایران را انکار کند؟!

چه کسی می تواند نقش صالحی در پیشرفت علمی کشور عزیزمان ایران را انکار کند؟!

عبارات مهم : ایران

سفیر کشور عزیزمان ایران در مکزیک در یادداشتی با توجه به حواشی روز گذشته در مراسم راهپیمایی روز قدس و توهین به مدیر شرکت انرژی اتمی نوشت: مناسبت هایی مانند روز قدس اگر درست برگزار شود ظرفیت عظیمی در وحدت داخلی و اقتدار بین المللی کشور عزیزمان ایران دارد.

به گزارش ایسنا، محمد تقی حسینی سفیر کشورمان در مکزیک در یادداشتی نوشت: اندر عجبم که آیا هر مناسبت مهم در این کشور که می تواند مایه وحدت و همدلی مردم ما در داخل و عظمت آن در چشم جهانیان شود با انجام اقداماتی از سوی چند نفر جاهل و یا مزدور به یک اتفاق تلخ تبدیل میشود.

روز قدس از مناسبت هایی است که اگر درست برگزار شود ظرفیت عظیمی در وحدت داخلی و اقتدار بینالمللی کشور عزیزمان ایران دارد. امسال در راهپیمایی روز قدس در پایتخت کشور عزیزمان ایران گروهی جاهل یا اجیرشده با محاصره کردن علی اکبر صالحی، معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت انرژی اتمی کشور عزیزمان ایران بدترین توهین ها را نثار این دانشمند بزرگ و پر افتخار و سیاستمدار نجیب و اخلاق گرا کردند.

چه کسی می‌تواند نقش صالحی در پیشرفت علمی کشور عزیزمان ایران را انکار کند؟!

البته این نخستین بار نیست که چنین اتفاقی رخ می دهد. این گروه سال های قبل هم چنین رفتارهای زشتی را با شخصیت های متفاوت داشتند و متاسفانه چون هیچ کسی از آنها توضیحی نخواسته است این رویه شوم را ادامه دادند و عمق بخشیده اند. از آفات سیاست در کشور عزیزمان ایران همین بی قاعده بودن و بی حساب و کتاب و جاهلانه واکنش‌ها کردن بعضی گروه ها و چسباندن این نوع کارها به ارزش های والای این انقلاب هست. من اسم این نوع کارها مخرب را زائده های مسموم سیاست گذاشته ام که تاوانش را همه جامعه ما پرداخت می کند.

صالحی این دانشمند پر افتخار با آن سابقه علمی می توانست اکنون در همان دانشگاه MIT که با درخششی خیره کننده دکترای خود را از آن گرفت یا در هاروارد یا پرینستون یا هر دانشگاه اسم و رسم دار دیگری مشغول تدریس و تحقیق باشد. نیم نگاهی هم به کشور عزیزمان ایران داشته باشد و ما هم او را مانند بسیاری ایرانیان نخبه دیگر که در این مراکز هستند، به عنوان یک سرمایه علمی مورد ستایش قرار دهیم و نهایت افتخارمان این باشد که چند دقیقه ای توانسته ایم با ایشان گفت وگویی کنیم. ولی او از همان روزی که از MIT فارغ التحصیل شد خود را وقف پیشرفت کشورش کرد. او بارها تا مرز شهادت پیش رفته هست. لطف خداوند بود که او را جهت ملت ما حفظ کرده هست. صالحی در تمام این سال ها لحظه ای از عمر پربار خود را هدر نداده هست. یا دانشجو تربیت کرد. یا نهادسازی کرد یا پروژه تحقیقاتی اجرا کرد. یا تدبیر کرد و سیاست ورزید.

سفیر کشور عزیزمان ایران در مکزیک در یادداشتی با توجه به حواشی روز گذشته در مراسم راهپیمایی روز قدس و توهین به مدیر شرکت انرژی اتمی نوشت: مناسبت‌هایی مانند روز ق

شاید کسانی که او را اینگونه محاصره کرده و مورد بدترین توهین ها قرار دادند در مورد سهم عظیمی که او در پیشرفت برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران داشته هست، چیزی شنیده باشند. شاید هم نشنیده باشند. ولی چه کسی می تواند نقش این مرد بزرگ در پیشرفت علمی کشور عزیزمان ایران را انکار کند؟! صالحی هر کجا که منصب سیاسی داشت، نماد یک سیاستمدار اخلاقمند و مهربان و خالی از هر گونه عقده ای بوده هست. او به راستی یک الگوی کم نظیر در سپهر سیاست و جامعه علمی کشور عزیزمان ایران هست. خداوند او را به سلامت دارد. از صالحی بسیار می توان آموخت.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | ایرانی | توهین ها | ایرانیان | پیشرفت علم | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz