توخالی سینما و تلویزیون بازیگران شهرزاد سری دوم شهرزاد

توخالی: سینما و تلویزیون بازیگران شهرزاد سری دوم شهرزاد بازیگران سینما علی نصیریان تلویزیون فیلمنامه شهرزاد 2 تلویزیون بازیگران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آمریکا رسما از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کند / وزیر کشور

‌وزیر کشور با بیان این‌که «آمریکا با نقض تعهدات جهانی قابل اعتماد و مذاکره نیست»، گفت: دولت بدون همکاری مردم نمی تواند پرسشها کشور را برطرف کند.

آمریکا رسما از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کند / وزیر کشور

وزیر کشور: آمریکا رسما از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کند

عبارات مهم : ایران

وزیر کشور با بیان این که «آمریکا با نقض تعهدات جهانی قابل اعتماد و مذاکره نیست»، گفت: دولت بدون همکاری مردم نمی تواند پرسشها کشور را برطرف کند.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در جریان سفر خود به استان یزد با حضور در جلسه مدیریت اقتصاد مقاومتی یزد با اشاره به این که «قنات یک تکنولوژی بسیار پیچیده است» ،اظهار کرد: قنات نیاز به محاسبات بسیار دقیق و آینده نگری های بسیار ظریف و علمی دارد که با یک تعاون و همکاری اوج ایجاد می شود.

آمریکا رسما از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کند / وزیر کشور

وی با تاکید بر این که «تنها انسان است که قدرت عوض کردن و مدیریت آن را دارد،» گفت: از آن جا که خداوند ما را از نعمت عقل برخوردار کرده و روح خود را در وجود ما دمیده هست، توانمندی بسیار بالایی داریم و قدرت تسلط بر عالم هستی را به دست آورده ایم.

وی با بیان این که «دشمنان ما هر لحظه ادعا داشته اند و هر کاری که می توانستند علیه ملت کشور عزیزمان ایران انجام داده اند و هیچ کاری نیست که انجام نداده باشند» ،اظهارکرد: تحریم، جنگ هشت ساله، جنگ داخلی، منافقین، توطئه های متفاوت و هر کاری که توانستند علیه ملت کشور عزیزمان ایران انجام دادند ولی به نتیجه نرسیدند. دشمن جهت برخورد با کشور عزیزمان ایران سه سطح می تواند داشته باشد که یکی از این سطوح، بحث نظامی هست. با توجه به تجربه ای که در جنگ هایی از جمله عراق و سوریه و یمن دارند به هیچ عنوان توان و جرات وارد شدن به جنگ نظامی علیه کشور عزیزمان ایران را ندارند.

‌وزیر کشور با بیان این‌که «آمریکا با نقض تعهدات جهانی قابل اعتماد و مذاکره نیست»، گفت: دولت بدون همکاری مردم نمی تواند پرسشها کشور را برطرف کند.

وزیر کشور با تاکید بر این که «دشمن تلاش زیادی در جهت تقویت گروهک های تروریستی علیه کشور عزیزمان ایران انجام می دهد» گفت: با آمادگی که داریم جلوی تمام این تحرکات را گرفتیم و اجازه ورود این گروهک ها به داخل کشور را نمی دهیم؛ به خاص این که با وجودی که دشمن جرات ندارد علیه ما وارد جنگ نظامی شود ولی ما به صورت کامل آمادگی دفاع همه جانبه را داریم.

وی با تاکید بر این که «دومین رویکرد دشمن علیه ملت ایران، بحث اقتصادی است» خاطرنشان کرد: اصلا قابل قبول نیست که بعد از ۴۰ سال از انقلاب همچنان کشور عزیزمان ایران با عنصر نفت به وسیله دشمن های ترساندن شود و با این ترساندن دچار تلاطم و نوسان شویم.

وی یکی از علل مطرح شدن بحث اقتصاد مقاومتی به وسیله مقام معظم رهبری در چندین سال گذشته را همین عنوان دانست و گفت: در برابر هم دشمن های هم اقتصاد ما را می شناسند و هم قدرت و پشتیبانی مردم از نظام را به خوبی می دانند. مردم ما به خوبی می دانند که مهمترین عنوان در این کشور عنوان امنیت است و هیچ زمانی نمی توان به دشمن های امید بست. آگاهی مردم به علت مشاهده ناامنی ها و ویرانی هایی است که در کشورهایی همچون عراق و سوریه و یمن و از سوی دشمن های به وجود آمد.

آمریکا رسما از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کند / وزیر کشور

وزیر کشور ایجاد تنش های داخلی را رویکرد سومی دانست که دشمن می تواند به وسیله آن در برابر کشور عزیزمان ایران ایستادگی کنند، گفت: این عنوان را دشمن با نظام نیرومند تبلیغاتی علیه نظام ضعیف تبلیغاتی ما پیگیری می کند.

وی با اشاره به این که «مشکلات دیگر کشورها هم مانند ما و حتی زیاد از کشور عزیزمان ایران است»، تصریح کرد: دشمن های مشکلاتی که در کشورهای خود وجود دارند را نشان نمی دهند ولی در کشور عزیزمان ایران با تبلیغات از طریق اینترنت تلاش می کنند پرسشها را بسیار زیاد از آن چه هست، نشان دهند. سخت ترین مسئله جهت ما آن است که مردم خدای ناکرده احساس ناامنی در جامعه داشته باشند و خدای ناکرده امنیت آنان حتی به صورت روانی دچار اختلال شود. اگر اعتقاد ما به توانمندی های مان توحیدی باشد، هیچ چیزی جهت ما غیر قابل حل شدن نیست و به هیچ عنوان بن بستی در وجود انسان قرار ندارد؛ آیا که بن بست با کاملیت انسان انطباق ندارد.

‌وزیر کشور با بیان این‌که «آمریکا با نقض تعهدات جهانی قابل اعتماد و مذاکره نیست»، گفت: دولت بدون همکاری مردم نمی تواند پرسشها کشور را برطرف کند.

وی با بیان این که «به شرایط فعلی کشور عزیزمان ایران می توان نگاه های متفاوتی داشت»، خاطرنشان کرد: یکی از این نگاه ها نگاه ناامیدی، یاس و نتوانستن است و نگاه دیگر این است که ما در برابر هر چیزی قدرت عوض کردن داریم و معادلات دو طرفه است و ما هم مانند طرف برابر توان و امکانات داریم.

رحمانی فضلی ادامه داد: ما در این ۴۰ سال و حتی قبل از آن و در دوران مبارزه فراز و فرودهای زیادی داشتیم ولی برآیند همه این ها به آن جا رسیده که الان دنیا در برابر قدرت ما ایستاده است و آن هایی که فکر می کردند ما یک هفته ای و سه ماهه و یک ساله از بین می رویم الان به دنبال این هستند که ما انرژی هسته ای نداشته باشیم و چنین مباحثی را مطرح می کنند.

آمریکا رسما از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کند / وزیر کشور

وی با بیان این که «الان مواجهه دشمن با ما مواجهه با قدرت ماست»، تصریح کرد: شرایطی را که آن ها بیش از حد بزرگ می کنند و در دایره قدرت تبلیغاتی خودشان به رخ خودشان می کشانند هر لحظه بوده و الان هم به مانند گذشته هست. پرسشها را نفی نمی کنیم ولی این که می گوییم مباحث دشمن هر لحظه بوده و است به معنای آن است که ما پرسشها را واقعی ببینیم و هنگامی که هم واقعی دیدیم در جهت برطرف پرسشها هم قدم بر می داریم. ما از نسل همان ملتی هستیم که پرچمدار کار و تلاش و پیشرفت بودند و بیش از هزار سال قبل تکنولوژی پیچیده قنات را در کویر کشور عزیزمان ایران اجرا کردند و آب را از کیلومترها دورتر به این نقطه کویر رساندند و آبادانی و پیشرفت در یزد به وجود آوردند.

وی با اشاره به این که «حادثه طبیعی است» خاطرنشان کرد: الان در یونان دو هفته نمی توانند آتش سوزی را خاموش کنند و یا در کانادا به علت گرما زدگی ۸۰ نفر جان خود را از دست می دهند ولی این موارد نشان داده نمی شود و پرسشها در کشور عزیزمان ایران به صورت بسیار زیادی بزرگ نمایی می شود.

وزیر کشور با اشاره به این که «آمریکا به صورت کاملا علنی در برابر تمام دنیا زیر تعهدات و قول های خود زد» خاطرنشان کرد: با چنین افرادی که به این راحتی در برابر چشمان جهانیان زیر قول خود می زننند به هیچ عنوان امکان مذاکره وجود ندارد. آمریکا هیچ همکاری در ارتباط با تحقق برجام و عمل به آن انجام نداد . ایرانیان به آمریکایی ها هیچ اعتمادی ندارند و جهت اینکه به مذاکره فکر هم بکنیم باید ابتدا آمریکا به تمام تعهدات پیشین خود عمل کرده و از مردم کشور عزیزمان ایران به صورت رسمی عذرخواهی کنند.

وی با بیان این که «امروز آمریکایی ها همانند گذشته بر روی کشورهای دنیا تسلط ندارند» خاطرنشان کرد: امروز تنها رژیم صهیونیستی و بعضی کشورهای عربی که تمام پول های خود را به پای آمریکا ریختند و به گاو شیرده ملقب شدند از آمریکا تبعیت بی چون و آیا دارند. هر کسی از دولتی ها جهت حفظ جایگاه و پست خودش کوتاهی انجام دهد نه تاریخ، نه مردم و نه خدا وی را نمی بخشند، ما باید شجاعانه پرسشها را ببینیم و دلسوزانه نسبت به برطرف این پرسشها قدم برداریم. ما به غیر از همکاری مردم نمی توانیم پرسشها این کشور را برطرف کنیم؛ چراکه اساس این انقلاب مردم هستند و در طول ۴۰ سال انقلاب همه پرسشها با همکاری مردم برطرف شده است است.

وزیر کشور بر ضرورت حمایت از مردم و برداشتن پرسشها و مشکل ها از جلوی پای آن ها تاکید کرد و افزود: ما باید امروز نظام های نوینی را در حوزه های متفاوت اقتصادی به کار بندیم و از سخت کوشی مردمان یزد در هزاران سال قبل که قنات را با این پیچیدگی الگو برداری کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | ایرانیان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz