توخالی سینما و تلویزیون بازیگران شهرزاد سری دوم شهرزاد

توخالی: سینما و تلویزیون بازیگران شهرزاد سری دوم شهرزاد بازیگران سینما علی نصیریان تلویزیون فیلمنامه شهرزاد 2 تلویزیون بازیگران

گت بلاگز اخبار حوادث آنها را با گاز منواکسیدکربن در داخل ماشین کشتند ، قتل فجیع دختر و پسر مورد علاقه‌اش

کارآگاهان پلیس مسجد سلیمان با پرونده فوت ابهام‌آمیز دختر و پسر جوانی روبه‌رو شدند که اجساد آنها در پارکینگ ساختمانی مسکونی درون یک خودروی سواری پیدا شد. 

قتل فجیع دختر و پسر مورد علاقه اش/ آنها را با گاز منواکسیدکربن در داخل ماشین کشتند

عبارات مهم : ایران

کارآگاهان پلیس مسجد سلیمان با پرونده فوت ابهام آمیز دختر و پسر جوانی روبه رو شدند که اجساد آنها در پارکینگ ساختمانی مسکونی درون یک خودروی سواری پیدا شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: شهیار میرخشتی، مدیر فوریت های پزشکی استان خوزستان راجع به این اتفاق مرموز گفت: ساعت 9 و 30 دقیقه شامگاه دوشنبه یکی از ساکنان ساختمان متوجه اجساد دختر 17 ساله و پسر 28 ساله داخل ماشین در پارکینگ شد.

گزارش این اتفاق به پلیس داده شد و امدادگران فوریت های پزشکی اجساد این دختر و پسر را به بیمارستان 22 بهمن مسجد سلیمان انتقال دادند.شهیار میرخشتی مدیر فوریت های پزشکی استان افزود: بررسی های مقدماتی روی اجساد نشان داد آثاری از ضرب و جرح روی بدن ها دیده نمی شود ولی چون فوت این دختر و پسر مشکوک به نظر می رسد اجساد جهت تعیین علت دقیق فوت به پزشکی قانونی انتقال یافته شد.

آنها را با گاز منواکسیدکربن در داخل ماشین کشتند ، قتل فجیع دختر و پسر مورد علاقه‌اش

پیگیری های خبرنگار حوادث «ایران» نشان می دهد این دختر و پسر قربانی یک رابطه احساسی و عاطفی شده است اند و یکی از بستگان دختر نوجوان آنها را درون ماشین محبوس و با گاز منواکسید کربن خفه کرده هست. ولی با وجود تلاش بسیار جهت روشن شدن زوایای مبهم این فوت اسرارآمیز و تأیید علت اتفاق هیچ مقام رسمی به خاطر حساسیت های خانوادگی قربانیان حاضر به بیان حقایقی راجع به فوت آن دو نشدند.

کارآگاهان پلیس مسجد سلیمان با پرونده فوت ابهام‌آمیز دختر و پسر جوانی روبه‌رو شدند که اجساد آنها در پارکینگ ساختمانی مسکونی درون یک خودروی سواری پیدا شد. 

واژه های کلیدی: ایران | حوادث | ماشین | پزشکی | انتقال | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz